ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Po štyroch remízach víťaztvo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera sa hralo 20. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV. liga MEVA. Futbalisti Paty privítali na svojom ihrisku hráčov TJ Imeľ, súpera, s ktorým okupujú bok po boku hornú časť tabuľky. Pre Patanov to bolo akoby prehltnutie horkej tabletky, lebo to, čo sa dialo v jesennej časti súťaže na pôde Imeľa, sa len ťažko opisuje. No napriek tomu sa domáci zachovali zdržanlivo a zápolenie sa mohlo začať.

V prvej časti hry začali svižnejšie domáci, ktorí ešte neprehrali ani jeden zápas, no od 16. kola štyri krát remizovali, takže chceli konečne získať plný počet bodov. Keď v 24 min. Vladimír Lomen otvoril skóre pre Patu, zdala sa byť ich túžba reálnejšia. No, od tej chvíle mali viac z hry hostia a častejšie sa dostávali do pokutového územia domácich, čo sa im vyplatilo a v 40 min. vyrovnali skóre, takže sa začínalo od začiatku. Po viac ako tridsiatych minútach márnych útokov oboch súperov, predsa len prišlo rozuzlenie z kopačky Lukáša Heráka (76. min. 2 :1) Do konca zápasu sa už skóre nemenilo.

Zostava domácich: Rudolf Bartal, Roland Peseky, Vladimír Lomen, Martin Barát, Adrián Maron, Danylo Tovstukha, Tomáš Dvorský (Mykyta Kolesnikov), David Vaško ( Martin Garaj), Lukáš Herák, Matej Fuska ( Kamil Polakovič), Róbert Valenta. Tréner: Denis Tomaškovič.

Žlté karty: 3 : 2

Zápas 21. kola súťaže odohrajú futbalisti Paty na pôde posledného účastníka v tabuľke FK Marcelová dňa 15. apríla 2023.

Zostrih zo zápasu:

autor videa: Samuel Chrastina

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img