ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda medzi Dolnou Stredou a Galantou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dolná Streda / Podľa dostupných informácií došlo medzi Dolnou Stredou a Galantou k dopravnej nehode. Premávka na tejto frekventovanej ceste je obmedzená v oboch smeroch.

Zvýšte opatrnosť pri prejazde týmto úsekom cesty!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Preco by ten, kto nevie, co je „akvaplanink“ (btw, pise sa to s „g“ na konci) bol hned titulovany telatom, hm? Preco? Preco nestaci ludi iba poucit?

 2. Ty nadomnou si sam dobre tela,,,,samotna voda vo vyjazdených kolajach ešte neznamená automaticky aquaplaining….tak nemudruj a nastuduj si co ten výraz znamena

 3. Kokotko to slovo nevie ani napísať, netuší ani do akej miery tam zohráva úlohu dezén, ale pre istotu na ostatných vyblafne nadávku.

 4. Musia mat radost, ked takto fotite ludske nestastie. Nabuduce, ked sa vam nieco stane, dufam, ze budete prva sprava vo vecernych novinach na markize.

 5. Cesta je tam sfrezovana, ziadne extremne kolaje tam momentalne nie su, asfalt je tam po tom frezovani nekvalitny a drsny. Ani dazd nebol nejaky extremny, problem treba hladat inde ako v aquaplaningu. Siel by som po sposobe jazdy a ako obvykle – alkohole.

 6. Rado, presne.. Tiež som sa chcel spýtať, že na čom akože dostali ten „akvaplajnink“.
  Na suchom asfalte? 😜
  To budú isto zas na vine cestári.. Neposýpali. Alebo imaginárny kamión.. Vraj ich je veľa a ohrozujú dopravu.. 🤷🏼‍♂️
  Cez sviatky si sadajú za volant dementi, čo by nemali ani bicykel tlačiť!

 7. S táčkami po záhrade lietaš jedine ty..
  Aj keď si myslím, že ani kydanie hnoja by som ti nezveril.
  Ak minimálne 12 hodín zo dňa stráviš za volantom po tým našich cestách, tak pochopíš, že kopa kkt je nebezpečných aj pre seba aj s tými táčkami..
  A cez sviatky vyliezajú práve tí dementi, čo si vytiahnu auto z kopy hnoja, aby urobili všetko preto, aby normálnym ľuďom skomplikovali život, poprípade ťa on pripravili.
  Ale neva.. Už ma netrápi, keď mi dement ako ty vletí pod nákladiak, lebo stopka, semafor, či jednosmerka ti nič nevravia.
  Hlavne, aby si si stihol splniť veľkonočnú povinnosť..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img