ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Nákupné centrum CITY ARÉNA v Trnave museli opustiť zákazníci – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Trnava / Dnes  okolo 14. hodiny popoludní museli nákupné centrum CITY ARÉNA v Trnave museli opustiť zákazníci, ktorí následne stáli a čakali vonku pred centrom. Z podzemnej garáže boli otvorené výjazdy.

Bližšie informácie preverujeme.

AKTUALIZOVANÉ:

Na základe informácií KR PZ Trnava, polícia v CITY ARÉNE nezasahovala.

V nákupnom centre malo dôjsť k požiarnemu poplachu, preto mali byť priestory centra preventívne evakuované. Požiar ale fyzicky potvrdený nebol.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Ja som myslel, že nákupné centrum museli opustiť zákazníci, ktorí boli vo vnútri a nie tí, ktorí stáli a čakali vonku. Toto je čaro písaného slova, buď to napíšeš jednoznačne alebo sa to dá prekrútiť.

 2. nuž čo dodať
  cityarena
  len nech to neni často.
  Ak by to bolo v pondelok a real polievacov a zalievacov by sa našlo
  🙂

 3. Ja v tej oblasti pracujem a viem, že falošné požiarne poplachy nie je nič neobvyklé. Stačí jedna zabudnutá rýchlovarná kanvica, ktorej sa zasekne termostat.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img