ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Počas sviatkov budú obchody zatvorené

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V období sviatkov sú väčšinou obchody na Slovensku zatvorené. Ide o nariadenie, ktoré je určené zákonom od roku 2017. Cieľom je umožniť pracovníkom obchodov mať čas strávený so svojimi rodinami. Voľno počas sviatkov sa netýka čerpacích staníc, lekární, letísk, nemocníc, predaja lístkov, alebo suvenírov. Keďže sú počas Veľkonočných sviatkov obchody v piatok, nedeľu a pondelok zatvorené, najväčší nápor zákazníkov očakávajú všetky prevádzky už počas stredy a vo štvrtok. Už tradične sme oslovili centrály jednotlivých predajní v Seredi, aby sme Vám priniesli informáciu o otváracích hodinách na najbližšie dni.

 

BILLA

piatok 7.4.     – zatvorené

sobota 8.4 .   – 7:00 hod. do 20:00 hod.

nedeľa 9.4.    –  zatvorené

pondelok 10.4. – zatvorené

KAUFLAND

štvrtok 6.4.     – 7:00 hod. – 21:00 hod.

piatok 7.4.        – zatvorené

sobota 8.4.       -7:00 hod. do  21:00 hod.

nedeľa 9.4.       – zatvorené

pondelok 10.4. – zatvorené

LIDL

štvrtok 6.4.      – 7:00 hod. do 21:00 hod.

piatok 7.4.        – zatvorené

sobota 8.4.      – 7:00 hod. do 21:00 hod.

nedeľa 9.4.       – zatvorené

pondelok 10.4. – zatvorené

JEDNOTA

štvrtok 6.4. –  Dionýza Štúra 6:00 hod. do 19:00 hod. / M.R.Štefánika 6:00 hod. do 20:00 hod. / Legionárska    6:00 hod. do 18:00 hod.

piatok 7.4.   – zatvorené

sobota 8.4. –  Dionýza Štúra 6:00 hod. do 16:00 hod. / M.R.Štefánika 6:00 hod. do 20:00 hod. / Legionárska    6:00 hod. do 12:00 hod.

nedeľa 9.4.       – zatvorené

pondelok 10.4. – zatvorené

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img