ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Veľkonočnú výzdobu nášho mesta vytvorili deti materských a základných škôl

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Mária Fačkovcová, zástupca primátora mesta Sereď / Veľké oduševnenie, kreativita, trpezlivosť i očakávania sú ukryté vo veľkonočnej výzdobe nášho mesta, ku ktorej tento rok prispeli aj všetky deti našich materských i základných škôl.

Patrí im VEĽKÁ VĎAKA za to, že pomohli oživiť priestory mestského parku i vstup do mestského úradu a vytvoriť v meste výnimočnú sviatočnú atmosféru.

VŠETKÝM KRÁSNE VEĽKONOČNÉ SVIATKY!

zdroj: Ing. Mária Fačkovcová fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Najlepsia ta slepica pred mestskym uradom, pekne symbolizuje tie co to tam teraz vedu, este aj zlate vajcia zo serede budu casom urcite

  2. Neviem či tomu dobre rozumiem, ale pokiaľ viem, tak detičky robili tie maličké ozdoby, ale vidím že sa na stromy vešajú nejaké veľké „Veľkonočné ozdoby „-„vajcia“ a to určite nikto nevyrábal v ZŠ alebo v MŠ, o tom by som určite vedela.. Takže v rozpočte predpokladám máme vystávajúce finančné prostriedky, ktoré míňame na akciu ktorá trvá 3-4 dni v roku. Je dosť možné, že je to s fondu nášho „veliteľa“ MsU. (schválne nehovorím meno, lebo stále sa nevie kto nám tu vlastne na mete rozhoduje a vládne ..Uvidím skúsim 211/2000 Z. z. poslať na MsU hádam sa dozvieme…

  3. Ďakujem UČITEĽKÁM a ĎEŤOM ktoré sa podelili o svoju RADOSŤ s nami všetkými čo to vidia alebo len o tom počuli. Veľké ĎAKUJEM.
    Ak prispelo Mesto tak aj z mojich daní a ja súhlasím, anonymovi : nauč sa počítať je to najmenej 7 dní a dúfam že ti odteraz nikto nič nedá k narodkám veď trvajú len 1 deň ! A ak sa tak bojíš o financie mesta zober „káru“ lopatu vrecia a pozberaj psie výkaly po celej Seredi – ušetríš Mestu Sereď výdavky a spoluobčanom zlepšíš kvalitu bývania. Vopred TI ĎAKUJEM a VARUJEM ŤA BEZ MASKY to nerob, nie preto aby ťa nespoznali ale aby SI neochorel ako ja od psích exkrementov!!! A tie ušetrené peniaze by mohlo dať Mesto UČITEĽKÁM -UČITEĽOM ktorí vychovávajú deti , možno aj tvoje. Ak máš toľko energie čo keby si zorganizoval zbierku pre všetkých učiteľov v našom Meste aby mali dosť síl vychovávať …

  4. Konečne aj naše mesto môže vyzerať ako iné mestá. Všade majú peknú výzdobu. Prečo sa z nej nemôžme tešiť aj my v našom meste?

  5. Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď 24. MAR 2023
    Novinkou verejného priestoru mesta bude tento rok veľkonočná výzdoba, ktorá v Seredi doposiaľ absentovala. Uvidíte ju v Malom parku a pred budovou mestského úradu. Rozpočet mesta ňou neutrpí.

  6. Ja tam na strane 6 vidím objednávku ako nevybavenu. Bola to ponuka, ktorá sa asi nerealizovala. Kde vidíš faktúru a platbu?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img