ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Zničené stromy pri brehu Váhu. Nie všetky zničil bobor

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Richard Hričovský /  Viete ako sa zbavíte veľkých stromov? Buď ich napílite, navŕtate, naklincujete alebo podpálite. Ak to chcete rýchlejšie, môžete v nich pravidelne zakladať oheň. Ideálne to je káblami alebo plastami. Tie horia dlho a máte istotu, že to strom pomaly zabije. Môžete do stromu vysekať rôzne otvory a miazga začne na jar pomaly vytekať a strom umierať. Toto je na úseku od Rakety po vojenský brod. Aby som nezabudol, jeden strom zničil aj bobor. Ten zlý bobor, na ktorého všetci nadávajú, že ničí stromy. Tak ako to je?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Chodim pravidelne k Vahu ,95 % stromov co su znicene su od bobrov,je to skodna treba to strielat,bobor v pohode zlikviduje 80rocny strom.

  2. Nezabúdaj že bobra má aj tvoja stará… pokiaľ nie si panic v 50 rokoch samozrejme potom ti to zanieťuje šedú kôru

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img