ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Prezidentka vystúpila na Samite pre demokraciu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezidentka Zuzana Čaputová sa v stredu 29. marca 2023 pripojila na online Samit pre demokraciu, ktorý organizuje prezident USA Joe Biden. 

Urobila tak priamo z Košíc, odkiaľ od pondelka úraduje. Spolu s ďalšími ôsmimi svetovými lidrami diskutovala o tom, ako môžeme ešte viac posilniť naše demokracie tak, aby si udržali dôveru a podporu občanov.

Prezidentka vo svojom vystúpení zdôraznila, že demokracia sa nemôže stať obeťou súčasných kríz – je ich riešením. Zároveň vyzdvihla kroky, ktoré Slovensko v tomto smere za posledné obdobie urobilo.

„Dôležité reformy v súdnictve, zlepšenia ochrany oznamovateľov korupcie alebo opatrenia, ktoré posilňujú ochranu novinárov a novinárok, sú všetko kroky, ktoré smerujú k zabezpečeniu rovnosti všetkých pred zákonom, nezávislosti súdnictva a slobode médií. Ide o služby, ktoré majú demokracie svojim občanom poskytovať.“

 

zdroj: prezident.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pre 8:50
  Tá žije v banánovej republike ktorú sa chystá odovzdať ako kolóniu pre USA. Si naivne myslí ako aj poniektorí pisálkovia tuná že Amerika nám bude všemožne pomáhať a dodávať nám lacné energie !
  Už sa konečne zobudte americkí trolovia !

 2. Je všeobecne známe, že USA má tendenciu poučovať iné krajiny, ako majú fungovať podľa ich manuálu. Krajiny, ktoré sa odmietli podmaniť vplyvu USA boli vždy napadnuté a sankcionované. Príkladov je viac ako dosť. Aj Saddám bol kedysi spojenec, ale len do času, kedy im išiel v ústrety.

 3. Na Slovensku demokracia dosiahla vrchol, vládol nám blázon,plagiator. Prezidentka udržuje chaos. Slúži Amerike ako Husák sovietskemu zväzu.

 4. Co si to ta caputova dovoluje!
  My dezolati demokraciu nechceme. My chceme diktaturu a tyraniu vychodu.

  Nech si hovori ona za seba!!!!
  Sladkova princezna!!

 5. Takze tebe 0,18h sa to tu paci,super zdravotnictvo,skolstvo, policia, sudy,liecil si svoj psychicky stav?alebo sa chystas?

 6. Po komušoch je tu 33 rokov blahobyt, komu sa nepáči môže odísť aj tak nemá kam. Kto mal rozum odišiel zo Slovenska a kto stratil rozum sa vráti.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img