ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

Obyvateľov Trnavy a návštevníkov čaká náročný víkend. Cyklopreteky aj rizikový futbal

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia upozorňuje nielen obyvateľov mesta Trnava ale aj všetkých návštevníkov, aby počas víkendu rátali v krajskom meste s viacerými dopravnými obmedzeniami.

V SOBOTU 1.4. CYKLO PRETEKY
V sobotu od rána od 8.00 do 18.00 hodiny bude kvôli Slovenskému poháru v cyklitike úplne uzavretá Ulica Hlboká.
Obísť ju vodiči môžu cez sídlisko Družba a ulice Spartakovská, Vladimíra Clementisa ale aj cez Starohájsku a Tehelnú ulicu. Vodiči môžu úsek obísť aj cez ulice Halenárska a Jerichova.

Uzatvorené budú aj tieto úseky
▪️ Hlboká ulica – v úseku od križovatky s ul. Bučanská, Špačinská, Rybníkova po príjazdovú cestu k bytovým domom Hlboká č. 9 – 26;
▪️Starohájska ulica – v úseku od križovatky Hlboká po križovatku s Tehelnou ulicou;
▪️ parkovisko pred Daňovým úradom – úplne uzatvorené pre potreby usporiadateľa;
▪️parkovisko pred VÚC – úplne uzatvorené pre potreby usporiadateľa;
▪️obslúžené nebudú zastávky mestskej autobusovej dopravy na Hlbokej ulici.

V NEDEĽU 2.4. RIZIKOVÝ FUTBAL
Policajti budú v pohotovosti aj v nedeľu. Futbalový zápas medzi klubmi FC Spartak a ŠK Slovan Bratislava označil organizátor opäť za rizikový.

Z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku bude v nedeľu, 2. 4. uzavretá Ulica Kollárová, predbežne od 15.00 do 20.30 h. Doba uzatvorenia sa môže zmeniť podľa aktuálneho vývoja bezpečnostnej situácie.

Na bezpečnosť a verejný poriadok budú dohliadať stovky policajtov, najmä zo služby poriadkovej polície. O policajné posily sme požiadali aj susedné kraje a policajtov z oddelenia služobnej kynológie a hypológie.

Dôrazne žiadame fanúšikov oboch klubov, aby sa zdržali nešportového správania, vyhli sa vzájomným provokáciám a konfliktom.

Upozorňujeme, že v prípade protiprávneho konania hrozia previnilcom vyššie sankcie a na mieste im policajt môže uložiť pokutu až do výšky 1000 eur.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img