ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Študentská výstava Živá škola

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Stanislava Štefaneková – predsedníčka RZ GVM / Vo štvrtok 23. 3. 2023 o 15,00 hod. sa na našom gymnáziu konalo otvorenie študentskej výstavy Živá škola ktorú zorganizovalo RZ pri Gymnáziu Vojtecha Mihálika Sereď v spolupráci s vedením našej školy.

Iste sa pýtate prečo práve názov Živá škola?

Podľa nás škola nieje len miestom kam prichádzajú študenti iba za cieľom vzdelávania. Naši učitelia svojim žiakom neodovzdávajú len vedomosti, ale aj formujú ich pohľad na svet, rozširujú svetonázor a ukazujú hodnoty. Myslím, že na našom gymnáziu nieje pochýb o tom, že svoje poslanie robia zo srdca, pretože to vidieť na úspechoch ktoré žiaci dosahujú na rôznych vedomostných súťažiach či olympiádach. Avšak naši žiaci majú aj rôzne talenty a preto sme si v rodičovskom združení dali skromný cieľ podporovať aj túto stránku našich detí.

Preto Živá škola – miesto kde je harmónia vedomostí a talentov našich detí, miesto kde je každý žiak videný ako jedinečný a kde nájde podporu pre svoj rast.
Na našu výzvu: „ Ukáž sa nám! Hľadáme tvoj talent“ zareagovalo osem úžasných tvorivých mladých ľudí a tak sme si mohli pozrieť rozmanitú expozíciu fotografií, malieb, kresieb či ručne vyrábanej keramiky. V spolupráci so ZUŠ Jána Fischera Kvetoňa v Seredi, sme si vypočuli hudobné vystúpenia dvoch žiakov nášho gymnázia, ktoré umocnili príjemnú atmosféru vernisáže. Dúfame, že diela našich mladých autorov zaujali všetkých prítomných a odniesli si príjemný umelecký zážitok, pretože ako sa hovorí: „Umenie je potravou duše“ – tak veríme, že našou výstavou sme duše našich hostí zľahka pohladili. Výstavu si žiaci našej školy budú môcť pozrieť v dňoch od 24.3. do 31.3.2023 cez vyučovanie vždy počas prestávok. Veríme, že im spríjemní bežné školské dni.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img