ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

10 ročný chlapec sa vybral desiatky kilometrov pešo za dedkom. Do cieľa mu pomohol policajt.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Zavarský policajt mimo služby nstržm. Peter K. si všimol malého chlapca ako kráča pri pravom okraji cesty. Chlapča našiel medzi obcami Chtelnica a Nižná, samé, bez doprovodu inej osoby v nedeľu, krátko po 15.00 h.

Pri chlapcovi ihneď zastavil, spýtal sa ho, či sa náhodou nestratil a či nepotrebuje pomoc.

Malý chlapec mu s plačom povedal, že ide z domu, z obce Šterusy už niekoľko kilometrov samé ku svojmu dedkovi do Dolných Lovčíc.
Policajtovi opísal celú situáciu a vysvetlil dôvody, pre ktoré sa ocitol mimo domu. Keď sa trošku upokojil, policajt mu vysvetlil, kto je a sľúbil mu, že ho za dedkom zoberie. O celej záchrannej akcii informoval policajt kolegov na operačnom stredisku. Operačný dôstojník totožnosť chlapca potvrdil a vyslal na pomoc kolegov zo Zavara.

Ako odvážnemu cestovateľovi policajt sľúbil, tak sa aj stalo, 10 ročného Jarka odviezol kolega k dedkovi. O celej udalosti sme informovali matku dieťaťa.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img