ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

ZŠ J. A. Komenského zvíťazila v skupinovom kole Super Florbalu starších žiakov a postupuje do okresného kola

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

1.miesto v skupinovom kole v Super Florbale starších žiakov

Dňa 24.3.2023 sa uskutočnilo skupinové kolo v Super Florbale starších žiakov. Sily si prišlo zmerať 5 základných škôl a to : ZŠ Jana Amosa Komenského v Seredi, ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi, Cirkevná ZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi, ZŠ Šoporňa a ZŠ Pata. Hralo sa systémom každý s každým a zápasy trvali 15 minút. Našim žiakom sa podarilo vybojovať 1.miesto a tak postúpili do okresného kola, ktoré sa uskutoční 19.4.2023.

Výsledky skupinového kola:
1. ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď
2. ZŠ Šoporňa
3. CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď
4. ZŠ Juraja Fándlyho Sereď
5. ZŠ Pata

Srdečne gratulujeme a v ďalších kolách budeme našim žiakom držať palce.

Mgr. E. Juríček

zdroj: FB ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img