ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

A strom si žije aj dnes svojím životom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bez označenia možného nebezpečenstva, bez ohraničenia možného pádu obyčajnou páskou. Kmeň sa síce nachádza na pozemku Slovenského vodohospodárskeho podniku, avšak pri páde dopadne aj na pozemok mesta Sereď. Zaujímavý prístup by som povedal…
Richi

 

zdroj: Bistro Galéria Fb

 

 

O nebezpečenstve v okolí tohto stromu sme vás predvčerom informovali tu:

Dávajte si pozor pri prechádzke na Larzenkách!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Na základnej škole sme tomuto druhu hovorili, aby svoje problémy napísal Kukovi. Vidím, že niekto to nepochopil dodnes..
  Chlapi, naozaj už nemáte gule medzi nohami? Ked sa skutočne bojiš, že ten strom niekoho zavalí, tak tam tú šnúru natiahni sám, pretože úrady sa do 24h. na tvoje želanie nerozhýbu. Inak si len pokrytecký zaťažovač systému, ktorý má ( bohužial ) na práci dôležitejšie veci, ako chodiť po poronde a opáskovávať každý druhý sklonený strom, ktorý môže potenciálne ohroziť človeka, keď je na prechádzke v prírode.
  Naši starí rodičia by sa pošťali od smiechu. Oni a X generácií pred nimi vedeli, že pod nebezpečne skloneným stromom riskujú. To len jedincom v našej dobe robí problém ten strom obísť. Pretože nepoužívajú mozog .
  Otázka na záver: akú budúcnosť má národ, ktorý bude zaťažovať preťažený štátny systém žiadosťami, papierovaním a vysielaním pracovníkov na to, aby odpratali hovno z chodníku, pretože občan si predsa platí svoje dane a má právo chodiť po chodníku bez toho, aby musel nejaké hovno obchádzať?
  Chlapi, začnite tvoriť nejaké hodnoty, z ktorých budú mať ľudia prospech a prestaňte zaťažovať ako baby. Inak vám odporučím, aby ste napísali Kukovi.

 2. Oznámil to už niekto Slovenskému vodohospodárskemu podniku, pýtam sa preto aby to tam nemali dvakrát. A nie aby ste písali na mestský úrad, tam stým nič nemajú.

 3. Ak sa snažíš zo mňa urobiť človeka, ktorému je jedno, že niekomu dieťa zabil strom, tak mi povedz, ako si na to prišiel. Keď vidím, že niekoho ohrozuje niečo skutočne bezprostredne na živote, tak to riešim, pokial to je v mojich možnostiach ( ako napr. že natiahnem špagát na dva kolíky)..
  Nevypisujem na socialne siete, ako chlap bez gulí, nech to vyriešia kompetentní.
  O tom je môj prípevok. O tom, že sme dožili dobu, ked sa malokto nezištne chopí diela a pomôže. To sme naozaj zabudli, že sa to dá?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img