ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Veľká noc vo Vlastivednom múzeu v Galante

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

VM Galanta |MM| Vo Vlastivednom múzeu v Galante srdečne pozývajú malých aj veľkých na jarnú, veľkonočnú rodinnú sobotu. Už tento víkend v sobotu poobede priestory stálych expozícií naplnia remeselníci a tvorivé dielne, na nádvorí zariadia mini kontaktné ZOO a zabezpečia lektorský sprievod v aktuálnej výstave o nočných motýľoch. Podujatie s názvom Veľká noc v múzeu sa uskutoční 25. marca 2023 od 13:00 do 17:00. Vstupné pre dospelých 2€, pre deti od 3 rokoch 1€.

Blíži sa najväčší jarný sviatok, ktorý už tradične oslavuje galantské múzeum s podujatím pre rodiny. Tvorivé dielne a remeselnícky trh tentokrát umiestnili v priestoroch stálych expozícií, kde etnografická výstava tvorí nádherné zákulisie k týmto aktivitám. V aktuálnej výstave o nočných motýľov zabezpečia lektorský sprievod o 14:00 hodine v slovenskom, a o 15:00 hodine v maďarskom jazyku. Na nádvorí zariadia mini kontaktné ZOO a organizujú zaujímavé tematické hry.

Veľkonočná rodinná sobota vo Vlastivednom múzeu v Galante sa uskutoční 25. marca 2023. od 13:00 do 17:00. Vstupné pre dospelých 2€, pre deti od 3 rokoch 1€.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img