ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

Hliadka Mestskej polície našla pri Váhu 15-ročného chlapca so zraneniami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď /  Začiatkom marca operátor kamerového systému monitoroval mládež nachádzajúcu sa v altánku pri workoutovom ihrisku.

Okrem fajčenia bola zaznamenaná aj situácia, kedy jeden z chlapcov odklepával popol z cigarety za golier pravdepodobne svojmu kamarátovi, ktorý o tom nevedel. Následne podľa záznamu dvaja chlapci zo skupiny tohto kamaráta začali strkať a ukazovali mu , aby ich nasledoval k priestoru rieky Váh. Tu sa zdržali pár minút, kde za nimi prišli aj ďalší ôsmy zo skupiny avšak z miesta už odišli bez svojho kamaráta.

Na miesto bola vyslaná hliadka MsP, ktorá pri Váhu našla zraneného 15 ročného chlapca, ktorému bola privolaná RZP. Mladík mal na tvári tržné rany a podľa predbežných informácií mal aj poranenie lebky. Vo veci bolo podané trestné oznámenie za ublíženie na zdraví.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. ako chodím tam na ryby a že 15? 14 aj menej ročný fajca travicku pijú hrešia no hrôza ale rodiča si myslia že flekuju na skejtparku alebo čo cigarety v hube každý jeden sila

 2. Dôjdem sered každého si nájdem podľa bundy a topánek hovná malé nedonosene
  Čo ich manky sekaju piko na botniku no som pohoršený

 3. Treba niekedy vybehnúť na títeš s teleskopom a s kuklou na hlave a zopár takym kokotom hlavy porozbíjat uvidíme jaky budú machri keď im budem kolena lámať

 4. Bráško argument „Neviete ako to bolo, nestarajte sa“ To akože… čávo ty tiež v hlave nasrané musiš mať. Taketo niečo nevyrieši žiaden konflikt, nech tam bolo čokolvek, bitka nieje flex. Justičák by im bol každemu dobrý

 5. Treba napísať mená, nech sa hanbia rodičia, ktorí nevedia kde sa ich spratkovia schádzajú a hlavne čo robia. Ale podľa všetkého, čo už len vychovajú nevychovaní rodičia? Treba znížiť vekovú hranicu trestnej zodpovednosti a veru že budú potom “netopieri “
  zodpovednejší. Veď oni velmi dobre vedia, že robia zle.

 6. Nevie. Lebo donedávna mala ešte piculu pazravu. A teraz sa hrá na slušnú uvedomelu panicku. Jak všetky seredske vážené slečny 🤣

 7. Pre obaja anonymov podobnou:
  Presne takých ako ste vy som mala na mysli. Ste vizitkou vašich rodičov. Vy vlastne ani za to nemôžete. Preto ste ľutovania hodní.

 8. Ale no. Vyliala si si srdiečko. A teraz vážne. Od akého veku by mala byť trestnoprávna zodpovednosť, keď je podľa teba v súčasnosti tá hranica veku nedostatočná? Od 13 r.? Alebo nebodaj od 12?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img