ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Chráňme, čo máme X. – brigáda na Larzenkách už zajtra – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Záleží ti na verejnom priestranstve? Si členom nejakého OZ, ktoré dostalo dotáciu z mesta? Si člen niektorej z mestských komisií a chceš spraviť niečo viac za tých 30€? Si platený za rozvoj životného prostredia mesta Sereď? Si skaut? Si primátor alebo jeho zástupca? Si poslanec? Si novinár? Si futbalista? Si komentujúci? Si nadávajúci? Si ten, čo tam má odložené bongo? Máš rád prírodu? Máš rád klobásu alebo zákusky?

Prídi túto sobotu o 10.00 na Larzenky

Pozývame vás na našu desiatu brigádu. Nábrežie ju potrebuje.

Organizátor brigády: Bistro Galéria

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Kto sa chce zúčastniť našej zajtrajšej brigády, na tomto mieste budeme podávať raňajky o 9.30.
Prinesieme pre vás aj rukavice a igelitové vrecia.
Tešíme sa na vás.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Larzenky, kovové debnenie v tváre Ú, používa sa pri výstavbe vodných diel. Čerpačka vody do niklovky, to miesto ľudia tak označujú, hlavne z mlynarskej ulice.

  2. Hľadaný výraz „larzenky“ v Nárečovom slovníku
    Nájdený 1 výsledok (1 strana)

    larzenky
    – v nitrianskom nárečí – záplavové oblasti

  3. To komu zase vadí? Nemáte čo robiť, len sa do všetkého rýpať? Keď sa vám to nepáči, nevšímajte si toho! Tak sa tomu hovorilo a hovorí od kedy tam sú.

  4. Ty si ten hnup a to korunovaný. Nechcem urážať tvojich rodičov, tak neviem, ako si ty dovoľuješ urážať nie len pisateľa komentára, ale aj jeho otca. Možno, že by ti pomohlo, keby ti niekto dal pár nečítaných, aby si sa spamätal. Tvoja drzosť je až za hranice. Možno, že si z osobitnej školy.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img