ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Letný futbalový kemp 2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ŠKF Sereď organizuje 4. ročník Letného futbalového kempu

Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúka ŠKF Sereď všetkým mladým športovcom možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu, ktorý sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch – turnusoch: prvý termín v dňoch 3. – 7. júla 2023, druhý termín v dňoch 10. – 14. júla 2023.

Neviete, čo s vaším dieťaťom počas leta? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov a hlavne veľa zábavy?

Čo ponúka denný tábor pre vaše ratolesti?

Nenechajte v lete svoje deti bez pohybu a zážitkov. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť od 8:00 – 16:30 a prísun poriadnej dávky športu, futbalových tréningov a v neposlednom rade užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou – zábavou.

Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
množstvo súťaží,
dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
výživná strava (desiata, obed, olovrant),
mimofutbalové zábavné aktivity,
výstroj na kemp (dres a trenírky),
celodenný pitný režim,
dohľad zdravotníka

Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?

Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2021. Po tomto termíne sa určí, či sa budú konať oba turnusy, neodkladajte to na poslednú chvíľu, počet detí na daný turnus je obmedzený. Dieťa môžete prihlásiť  emailom na skfseredakademia@gmail.com, kde vám bude zaslaný formulár na vyplnenie. Po jeho odoslaní a zaplatení zálohy 50 eur (záloha je vratná po 10.6.2023 len v prípade zrušenia kempu zo strany organizátora) bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. Všetky ďalšie potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2023 nájdete na stránke https://www.skfseredfutbal.sk/ a https://www.facebook.com/seredskyskf

V prípade ďalších informácii stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 športovému riaditeľovi mládeže Miroslavovi Greguškovi.

 

Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?

Určený je pre všetkých športových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny a zažiť kopec zábavy. Stačí, ak je dieťa vo veku od 6 do 15 rokov a má záujem o športové aktivity.

V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 160 eur. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 130 eur.

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.

zdroj: skfseredfutbal.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img