ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Piatkové kolóny opäť v meste – nehoda na R1

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď /  Pravdepodobne z dôvodu dopravnej nehody, ktorá sa stala na rýchlostnej komunikácii R1 sa opäť zhustila doprava v meste Sereď  Kolóny vozidiel stoja už od začiatku  Trnavskej ulice.

Na R1 za Sereďou, na Váhovskom moste v smere na Nitru havarovali dve osobné vozidlá, ktoré nabehli na zvyšky roztrhanej pneumatiky. Vozidlá majú stáť na krajnici, ale zasahujú do pravého jazdného pruhu. Kamión, ktorému táto pneumatika vybuchla má stáť pred exitom na Šoporňu pri krajnici.

Vodiči rátajte so zdržaním a prajeme skorý návrat domov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. keby poniektorí poznali zipsovanie by to bolo omnoho rýchlejšie a netvorili by sa toľké kolóny z každej strany lenže každý je sebecký kokot a si myslí ze keď je na hlavnej nepustí z vedľajšej že je boss, policajti by veru na križovatkách nepomohli keďže kolóny sú z každej strany mesta 🙂

  2. Adam, na základe čoho uvažuješ, že tie ovce a polovodiči by chápali pokyny policajta?
    Sám som zažil v Bratislave, keď počas sobotného rána vypli semafory na Račianskom mýte. Regulovali to traja policajti. Ranná sobotná doprava komplet skolabovala a dementi takmer 5 krát skoro zrazili niektorého z policajtov..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img