ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Boli ste spokojní s vybavením na seredskej radnici?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď  /9. MAR 2023/    V záujme Mesta Sereď je čo najlepšie uspokojiť požiadavky svojich klientov. Vedenie mesta sa preto rozhodlo zbierať a pravidelne vyhodnocovať spokojnosť občanov s vybavením na mestskom úrade. Aj preto ste si po tieto dni mohli pri svojej návšteve úradu všimnúť v jeho vestibule priehľadnú urnu s farebnými lístkami. Ide o prieskum spokojnosti s vybavením Vašich potrieb.

Záujemcovia o takýto prieskum môžu pri odchode zanechať svoj odkaz vhodením farebného  lístka do priehľadnej urny.  „Je dôležité vedieť, ako spokojní klienti od nás odchádzajú. Oceníme preto, ak sa pri svojom odchode z úradu zastavia pri stolíku s urnou a vhodením farebného lístka vyjadria svoju spokojnosť, alebo nespokojnosť s našou prácou. Taktiež oceníme, ak na lístku zanechajú svoj konkrétny podnet, pripomienku, alebo námet na zlepšenie. Svoje služby pre občanov chceme neustále zlepšovať, preto informácie ako boli vybavení zamestnancami mesta, ako s nimi zamestnanci hovorili, či im bolo patrične poradené, alebo s akou ochotou sa stretli, sú pre nás naozaj cenné. V budúcnosti pristúpime k prieskumom spokojnosti určite aj inou formou, prieskum pomocou farebných lístkov s možnosťou nechania odkazu bol v tejto chvíli pre nás najrýchlejšie realizovateľný,“ vysvetlila prednostka mestského úradu v Seredi Mariana Páleníková.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Neviem,možno sa mi to zdá, ale ja som sa v Seredi nestretával s pojmom – idem na radnicu – a teraz to čítam z oznamov mestského úradu akoby to tak bolo bežné. Netvrdím že to nie je radnica / muž na radnici/ .

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img