ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

V smetnom koši v Trnave boli vyhodené náboje a granát

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Operačné stredisko prijalo dnes poobede hovor na linku 158, ktorý nás upozornil na nález munície v smetnom koši na Ulici Saleziánskej v Trnave.
Na sme miesto ihneď vyslali najbližšiu hliadku, ktorá sa cez mesto presunula na majákoch.

Policajti miesto preverili a pravdivosť oznámenia potvrdili. Z dôvodu možného ohrozenia občanov, okolie uzavreli a na trnavskú ulicu sme okamžite vyslali aj policajného pyrotechnika.

Ten na mieste určil, že ide o použitý „školský“ výcvikový ručný granát a náboje, z ktorých niekoľko kusov bolo tzv.slepých.

Policajný výjazd miesto zadokumentoval a nález zaistil.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Autor by sa mohol zamyslieť nad názvom článku.. v čase vojny strašiť ľudí.. na konci dňa tam nič strašné nebolo..zachviľu napíšete ze v TT našli niekoľko pištolí.na konci bude napísané že v hračkarstve.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img