ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Lovci lebiek vypátrali muža, na ktorého boli vydané tri zatykače

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  Prezidiálni cieľoví pátrači zadržali hľadaného Ľudovíta Toma (42). Ten bol na úteku od roku 2016. Viaceré súdy na neho vydali zatykače.

Dôvodom bolo jeho dodanie do výkonu trestu odiatia slobody. Pre trestné činy zanedbania povinnej výživy, ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a drogovú trestnú činnosť.

Pátrači z prezídia Policajného zboru v kriminálnom prostredí zistili, že by sa hľadaný muž mohol v súčasnosti ukrývať v Bratislave. Operatívno-pátracou činnosťou sa im podarilo tiež zistiť konkrétnu adresu a byt.

Informácie preverili a keď prišli do bytu, zistili, že jedna izba je zamknutá. V miestnosti zaznamenali pohyb. To sa už muž na úteku pokúšal uniknúť cez okno. Okamžite preto vyrazili dvere a muža zadržali.

Keď prehľadali jeho veci, mal pri sebe doklady totožnosti iných osôb, ktoré sme evidovali, ako odcudzené. Pravdepodobne ich používal, na krytie svojej identity. Pri zadržaní nespolupracoval, preto sme museli porovnať jeho odtlačky prstov v našich databázach. Tie jeho identitu prezradili, išlo o muža v pátraní. V súčasnosti sa už nachádza v ústave pre výkon trestu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img