ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Zber biologicky rozložiteľného odpadu sa začína pondelok 13. marca

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Oddelenie životného prostredia /  Mesto Sereď oznamuje obyvateľom rodinných domov, že zber biologicky rozložiteľného odpadu rastlinného pôvodu sa v roku 2023 začína v pondelok 13. marca.

Zber čiernych vriec s biologicky rozložiteľným odpadom bude prebiehať v celom meste týždenne od 13. marca každý pondelok.

Zber 120 litrových hnedých nádob s biologicky rozložiteľným odpadom sa bude realizovať raz za 14 dní v súlade s harmonogramom zberu v zóne 1 každý nepárny týždeň štvrtok počínajúc 16. marcom a v zóne 2 každý párny týždeň štvrtok počínajúc 23. marcom.

Konáre zviazané vo zväzkoch sa začnú od rodinných domov zberať v utorok 14. marca v súlade s harmonogramom zberu odpadov distribuovaným do rodinných domov v decembri 2022. Pre viac informácií, či prípadné zmeny v kalendári zvozu, sledujte webovú stránku mesta Sereď – www.sered.sk.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img