ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Prihláste sa do regionálnej súťaže v speve ľudovej piesne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Matica slovenská /   Miestny odbor Matice slovenskej a Mesto Sereď v spolupráci s Domom kultúry  vyhlasujú 15. ročník regionálnej súťaže v speve ľudovej piesne.

Termín súťaže:             3.apríl 2023 / pondelok / o 13,00 hod.

Miesto súťaže:             Dom kultúry v Seredi – DKaffe (vchod pri knižnici)

 

Podmienky súťaže:

 

  1. kategória     – žiaci I. stupňa ZŠ
  2. kategória     – žiaci 5.- 7. roč. ZŠ a 8 roč. gymnázia

III. kategória     – žiaci 8.- 9. roč. ZŠ a 8 roč. gymnázia

  1. kategória    –  žiaci ZUŠ

 

Škola môže poslať do súťaže maximálne 2 súťažiacich za každú kategóriu. Súťažiaci zaspieva 2 piesne bez hudobného sprievodu.

Prihlášky do súťaže prosíme zaslať do 28. marca 2023 na  e mailovú adresu : skramarova@azet.sk  / predmet Folklórna Sereď/

Poznámka: Do prihlášky uveďte meno a priezvisko, školu, kategóriu a názov piesní.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img