ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Futbalové štvrťfinále v D. Strede. Dnešný zápas Šamorín vs. Bratislava je označený ako rizikový

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia v Dunajskej Strede prijala v súvislosti s futbalovým stretnutím, ktoré sa odohrá DNES o 16:30 h, viaceré opatrenia na zabezpečenie verejného poriadku v meste Dunajská Streda.

Štvrťfinále Slovenského pohára vo futbale, v ktorom sa proti sebe postavia tímy FC ŠTK Šamorín a Slovan Bratislava, označil organizátor podujatia za rizikový. Veliteľ bezpečnostných opatrení preto rozhodol o navýšení počtu policajtov pri zabezpečení verejného poriadku. Zápas sa odohrá za účasti fanúšikov oboch klubov.

V uliciach mesta a v okolí štadióna bude nasadený zvýšený počet policajtov. O ukončení bezpečnostných opatrení polícia rozhodne na základe vývoja aktuálnej situácie v meste.

V súvislosti s príchodom a parkovaním fanúšikov, bude podľa potreby uzavretá Športová ulica.

Žiadame fanúšikov oboch tímov, aby sa zdržali nešportového správania nielen v samotnom meste, ale aj počas futbalového zápasu, a rešpektovali pokyny polície.

ZA VÝTRŽNOSTI VYSOKÁ POKUTA
Vzhľadom k tomu, že zápas je označený ako rizikový, sa tresty pre výtržníkov zvyšujú na dvojnásobok. Maximálna výška pokuty je v blokovom konaní až 1 000 eur.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Fanúšikovi futbalu 1. marca 2023, 15:59
    O 19.00 ti tri televízne kanály ponúknu kompletnú informáciu aj s pohyblivými obrázkami. O tom, že vypatlaní primitívi budú hádzať svetlice a hulákať ako stádo šimpanzov ani nehovorím. Za týchto podmienok normálneho človeka ani nenapadne, aby išiel mrznúť dve hodiny na štadión a riskovať, že domov príde s rozbitou hlavou.

  2. Anonym 1. marca 2023, 16:07 ty si v živote nebol na štadione že ? :DD Taký blud ako si napísal je extrém.

    PS: rizikový zápas prečo? lebo je šanca že príde viac ako 500 divákov ? :DD Kým budú tupci označovať zápasy za rizikové a podobné nezmysli tak ľudí na štadiony neprilákaju :DD

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img