ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

AKTUÁLNE: V Žiline sa vykoľajil vlak SuperCity Pendolino – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Železničná doprava na trase Žilina – Čadca je momentálne zastavená z dôvodu vykoľajenia vlaku SuperCity Pendolino, ktorý smeroval z Prahy do Košíc. K vykoľajeniu došlo na železničnej stanici v Žiline. Doprava je nahradená autobusmi.

V tejto chvíli majú zamestnanci ŽSR zisťovať rozsah nehodovej udalosti a presná príčina vykoľajenia sa vyšetruje. Podľa slov hovorcu Železničnej spoločnosti Slovensko Tomáša Kováča pravdepodobne došlo k chybe na výhybke. Asi 150 cestujúcich využilo vlak Ex605 do Košíc.

Pri udalosti sa nikto nezranil.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Žilina + fotografie

PRÁVE DOKUMENTUJEME VYKOĽAJENIE VLAKU V STANICI ŽILINA

Dnes doobeda došlo na hlavnej stanici v Žiline k vykoľajeniu vlaku – Pendolino na linke Praha – Košice.
K zraneniu osôb nedošlo, dychová skúška u rušňovodiča negatívna.
Na mieste vykonávame prvotné procesné úkony.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img