ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Policajti odstavili ďalších dvoch dílerov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Vyšetrovatelia obvinili rovesníkov, muža a ženu, ktorí predávali drogy v okresoch Trnava a Dunajská Streda. Obaja už aj sedia vo väzobnej cele.

KOMU NIET RADY, TOMU NIET POMOCI

37 ročného Trnavčana, ktorý už bol za drogovú trestnú činnosť právoplatne odsúdený, mali policajti v hľadáčiku už pár mesiacov. Koncom minulého týždňa muža obmedzili na osobnej slobode a v nebytových priestoroch, ktoré mu patria, vykonali domovú prehliadku. Zaistili pri nej množstvo dôkazov, medzi ktorými boli plastové vrecká a iné nádoby s bielou kryštalickou látkou, finančná hotovosť či viaceré mobilné telefóny. Zaistenú látku policajti zaslali na expertízu, ktorá potvrdila, že ide o metamfetamín.

ŽENA „PODNIKALA“ V OKRESE D.STREDA

Policajti u nej pri domovej prehliadke našli okrem marihuany aj pervitín. Práve ten mala svojim zákazníkom predávať za rôzne sumy, od 5 do 50 eur. Rovnako ako jej rovesníka aj ju policajti zadržali minulý týždeň.

ZA DROGY SKONČILI VO VÄZBE

Vyšetrovatelia oboch dílerov obvinili z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V zmysle zákona im môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Polícia zároveň podala podnet na ich väzobné stíhanie. Sudca sa s návrhom stotožnil a policajti oboch obvinených eskortovali do výkonu väzby.

Foto ilustračné, zdroj: tvmarkiza

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img