ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Sereď a Šúrovce sú spojené novou cyklotrasou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Trnavský samosprávny kraj dokončil výstavbu ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály.
Nájdete ho v meste Sereď a vedie až po Šúrovce, konkrétne časť Valtov Šúr.

Spája priemyselnú zónu s okolitými obcami, čo uľahčí obyvateľom dochádzanie za prácou.

Pri vyasfaltovanej a označenej cyklotrase v dĺžke 1,7 kilometra nájdete cyklistické odpočívadlo s prístreškom, stojanom na bicykle aj lavičkami.

Projekt v hodnote 385 000 Eur Trnavský samosprávny kraj spolufinancoval z eurofondov.

Už v najbližších mesiacoch sa pustíme do realizácie 5,4-kilometra dlhého úseku od Šúroviec po Siladice v hodnote 1,2 milióna eur.

zdroj: TT SK

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Super, teším sa ako malé decko no už dnes mi je jasné, že v okolí Šúroviec – Siladíc ak sa nebude myslieť komplexne, doplatíme nielen my cyklisti ale hlavne plánovaná cyklotrasa na aroganciu štvorkolkárskych bezmozgov. To čo posledné dva roky predvádza táto pridrbaná čvarga okolo hrádze toho veľa so zdravým rozumom nemá. Ak nevzniknú účinné zábrany, bojím sa že časom aj tu dopadneme ako na Orave s ostnáčmi krížom cez.

  2. na slovenskú mentalitu pômôže len konfiškácia štvorkolky alebo verejno prospešné práce vykonávané na exponovaných miestach v meste a vo výraznom oblečení , je to tvdé a zatiaľ nemožné podľa legislatívy ale pohlo by to .

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img