ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Galantskí dopraváci namerali ďalšieho vodiča na obchvate

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Galantskí dopraváci si asi budú musieť na tomto mieste spraviť vysunuté pracovisko. Niektorí vodiči si totiž jednoducho nedajú povedať.

Tento krát policajti namerali na ceste I. triedy auto Peugeot 508. Jeho vodič si v sobotu popoludní neustrážil nohu na plyne a po obchvate Galanty jazdil rýchlosťou 140 km/h. Maximálnu povolenú rýchlosť tak prekročil o 50 km/h.

Priestupok v doprave riešime formou tzv. objektívnej zodpovednosti. Pokuta za prekročenú rýchlosť tak príde majiteľovi auta poštou priamo do schránky.
Oproti vodičovi na VW Touareg, ktorý v stredu na tej istej ceste letel rýchlosťou 159 km/h síce vodič Peugeotu spomalil, ale je potrebné ešte ubrať.

Upozorňujeme, že pokiaľ je maximálna povolená rýchlosť 90 km/h, tak máte jazdiť maximálne 90 km/h. Neohrozujte seba ani ostatných.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. tragédia že na prázdnej ceste išiel o 50kmh rýchlejšie 😀 Mali by skorej riešiť pomalých vodičov ktorí sú väčšia hrozba ako tí čo idú trochu rýchlejšie.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img