ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

1. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Šoporni

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Starosta obce Šoporňa v zmysle ustanovenia § 13 ods. 4 písm. a/ a v súlade s ustanovením § 12 ods. 1, ods. 7 Zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov zvoláva na deň 15.02.2023 (t. j. v stredu) o 17.00 hod. 1. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Šoporni v roku 2023, ktoré sa bude konať v sále Kultúrneho domu v Šoporni.

Pozvánka a program tu: pozvankafebruar 2023

 

zdroj: soporna.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Aky ohlas???Nedovera tomu co to schavluje a podporuje.Preco taketo nieco vobec niekto schvali a pride to nam obcanom do schranky vobec.Je to normalne???

  2. Negatívne ohlasy. Stačí si na pár minúť sadnúť k internetu a preklikať sa zopár stránkami. Uvedená firma nemá ani len vlastnú webovú stránku a číslo, ktoré uvádza je vlastne kontakt na firmu Aquila.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img