ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Trieda, v ktorej sa mi najlepšie učí

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ J.A Komenského /  Začiatok tohto mesiaca sa nám podarilo odštartovať parlamenťáckou akciou pod názvom „Trieda, v ktorej sa mi najlepšie učí“.

Učitelia boli požiadaní, aby uviedli triedu, v ktorej sa im najlepšie pracuje a cítia sa tam dobre. Názory na vyučovanie v triedach boli rôzne, vyučujúci ocenili disciplinovanosť žiakov na hodinách, ako aj ich kreativitu, snaživosť, priateľský prístup k spolužiakom či dobrú pracovnú atmosféru. Samostatne sme vyhodnocovali triedy na 1. a 2. stupni. Na 1. stupni sa vyučujúcim najlepšie učí v 2.A triede, na 2.stupni najviac hlasov získala trieda 5.A.

Gratulujeme výhercom, ktorých čaká odmena a prajeme všetkým našim študentov aj učiteľom, aby sa im v 2. polroku darilo.

Liliana Nagyová, 5.A
Mgr. Jana Fogelová

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img