ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Toto už naozaj nemôžu myslieť vážne. Úplne na mol brali, čo im stálo v ceste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Policajti v okresoch Galanta a Trnava riešili cez víkend 2 dopravné nehody, pri ktorých vodiči nafúkali takmer 3 promile.

V sobotu podvečer 39 ročný vodič zrovnal so zemou dopravné značky a nakoniec s autom VW Golf skončil v strede kruhového objazdu. Tento kaskadérsky kúsok mal predviesť na ceste medzi obcou Čierny Brod a mestom Galanta. Policajti vodiča podrobili dychovej skúške, pri ktorej mu v dychu namerali 2,73 promile.

Pani v rokoch sa zas v nedeľu večer „predviedla“ ešte horšie. V obci Boleráz mala najskôr zísť vpravo mimo cestu, kde s autom Škoda Octavia narazila do ľavého boku zaparkovaného auta Peugeot 406. Pokračovala však ďalej po chodníku a jej riskantnú jazdu ukončil až stĺp verejného osvetlenia. Aj tejto vodičke policajti zistili v dychu alkohol. 52 ročná žena nafúkala 2,96 promile.

Policajti oboch vodičov obmedzili na osobnej slobode a na mieste im zadržali vodičské preukazy.

Polícia osoby rieši v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky v tzv. superrýchlom konaní. Obaja vodiči si tak až do rozhodnutia súdu počkajú v policajných celách.

Vážení vodiči, vstúpte si konečne do svedomia a v žiadnom prípade nesadajte za volant pod vplyvom alkoholu alebo drog! SPRÁVAJTE SA ZODPOVEDNE!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. A politikov to neserie. Sankcie nie sú nastavené na bezpečnosť na cestách, ale aby sa vyberali pokuty do rozpočtu. Peniaze na prvom mieste, nie ochrana životov. Priority dnešnej doby.

  2. A preco nepisete o slecne J.T.ktora v septembri 2020 usmrtila vo vnv pod vplyvom alkoholu navyse s podmienkou otca rodiny a stale si beha po slobode. Otec rodiny v hrobe a ona si nadalej vedie bujary zivot. Kde je ta spravodlivost???

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img