ISSN 1337-8481

pondelok, 20. mája, 2024

Mesto Sereď hľadá posily do tímu na Mestskom úrade

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Priatelia, aby sa veci pohli k lepšiemu, zmena je potrebná a netreba sa jej báť. Hľadáme preto šikovných kolegov na:

– pozíciu vedúceho/vedúcej oddelenia údržby mesta
– pozíciu vedúceho/vedúcej oddelenia organizačného oddelenia.

Čo očakávame?
Je pre mňa dôležité, aby sa novým šéfom údržby Serede stal človek s praktickými zručnosťami, s otvorenými očami, s pochopením pre prácu vo verejnom záujme, ale najmä s jasným plánom ako zlepšiť údržbu v našom meste. Človek, ktorý bude vedieť zaveliť a tiež ľudsky a priateľsky komunikovať so zamestnancami vo svojom tíme. Zamestnancov údržby každodenne stretávajú Seredčania, Seredčanky, aj návštevníci nášho mesta v teréne: zametajú ulice, vykonávajú zimnú údržbu komunikácií, orezávajú mestskú zeleň, vysádzajú a polievajú kvety a záhony, zdvíhajú odpadky zo zeme. Okrem toho vykonávajú operatívne všetku robotu, ktorú len život v meste dokáže priniesť.

Pri pracovnom pohovore sa budem chcieť od záujemcov dozvedieť, aké dobré zmeny v mesto by oddelenie pod ich velením nastali. Viac informácií o pracovnej ponuke mesta Sereď sa dozviete na webovom sídle mesta Sereď https://www.sered.sk/s45_mestsky-urad/c7777_vyberove-konanie-veduci-oddelenia-udrzby-mesta-sered?fbclid=IwAR3OGrftasB1RTMTpjnSe6ed0PrYPuVZyqX2VoI4I8FPvuD_dW4Y6sYyLKs

Organizačné oddelenie je podobne špecifické na obsah práce vo verejnom záujme: zamestnanci sú prvým kontaktom na pôde mestského úradu, opatrujú odkázaných spoluobčanov, majú na starosti civilné sobáše, nocľaháreň pre ľudí bez domova, zabezpečujú chod mestských zastupiteľstiev a všetky voľby.

Viac informácií o práci vedúceho/vedúcej organizačného oddelenia opäť na webovom sídle mesta: https://www.sered.sk/subory/prilohy_oznamy/20230131170245_vyberove-konanie-veduci-organizacneho-oddelenia-mesta-sered_63d93ba56ba870.01283570.pdf?fbclid=IwAR1kMA1f1e5StDwGaYIxv8-eeRiqo-3GPHTPZDs0LCmcVJzi-yvcKjYxX6I

 

zdroj: Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img