ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Mesto rozšírilo workout zónu, pribudli v nej fitnes prvky pre deti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie mesta Sereď /  Ešte vlani mesto zabezpečilo rozšírenie známeho priestoru na cvičenie pri zadnej bráne Zámockého parku. Pribudli tu nové mini fitnes prvky a s nimi aj nové možnosti pre trávenie času na čerstvom vzduchu pre mladých športovcov.

Nové prvky sú atraktívne pre väčšie deti a ergonomicky tvarované pre ich lepšiu bezpečnosť. „Pôvodné workoutové ihrisko pre milovníkov cvičenia s váhou vlastného tela vzniklo ešte v roku 2015. Keďže sa tešilo veľkej obľube, mesto v spolupráci so sponzormi tento priestor postupne vylepšovalo a rozširovalo. Aktuálne je dokončené jeho ďalšie rozšírenie a to konkrétne o tri nové prvky pre deti a mládež,“ uviedol Marián Šišo, vedúci oddelenia rozvoja mesta Sereď.

Dodal, že priestor mohlo mesto zveľadiť aj vďaka súhlasu Slovenského vodohospodárskeho podniku, ktoré toto dielo na svojich pozemkoch dovolilo vybudovať.

Nech teda workoutový priestor mesta slúži verejnosti a nech slúži športovcom zo Serede a nášho okolia, ktorí v tomto pohybovom umení dosahujú zvučné úspechy.

foto: MsÚ Sereď

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nie aspoň 2 km od poľnej cesty, ale na križovatke. Kde boli priestory na detský ihriská ´, alebo voľný čas pre deti, tam si zbohatlíci postavili kadejaké krámy. Tak vytlačili deti z priestorov, ktoré dotiaľ užívali a teraz im hľadajú priestory i na nevhodných miestach.

  2. to robil ten seredsky superarchitekt ked sa pozries na jeho dom a tu megafontanku v malom parku co z hajzlovych ruriek vysplechuje voda,myslim,ze LOLO by to lepsie navrhol.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img