ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

16 ročná Samanta z okresu Galanta je 6 dní nezvestná

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Galantskí pátrači vás žiadajú o pomoc pri pátraní po nezvestnej mladistvej dievčine z okr. Galanta.

16 ročná Samanta Lavuová je z Tomášikova.

Naposledy ju videl otec v sobotu, 28. 1. 2023 pred obedom. Z domu odchádzala so slovami, že sa má stretnúť v Maďarsku so 16 ročným priateľom. Od soboty sa rodine neozvala a doposiaľ o nej nemá nikto žiadne bližšie informácie.

Samanta je 160 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči a hnedé, dlhé vlasy.
Pod ľavým okom, vedľa nosa má hnedé materské znamienko o veľkosti približne 5 mm. V čase odchodu mala na sebe dlhý čierny kabát s kapucňou, modré riflové nohavice, športovú obuv veľk. 37.

Ak ste 16 ročnú tínedžerku od soboty v niektorý deň videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktuje, alebo poznáte miesta, ktoré navštevuje, všetky informácie nám pomôžu nezvestnú dievčinu rýchlejšie vypátrať.

Informácie nám môžete poskytnúť na bezplatnom čísle 158, alebo napísať do súkromnej správy.

ĎAKUJEME ZA POMOC!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak potom asi rodičia nevedia za kým išla ,v prvom rade treba vyhľadať chalana ak ho vôbec poznajú,je to smutné ale prajem rodine aby ju našli v poriadku.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img