ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

NAKA obvinila dve osoby pre podplácanie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|  Vyšetrovateľ NAKA P PZ vzniesol dňa 01.02.2023 obvinenie osobám Robert K. a Jozef B. st. pre zločin podplácania podľa § 333 ods. 1, ods. 2 písm. b), ods. 3 Trestného zákona.

Obvinené osoby mali poskytnúť úplatok osobe v riadiacej funkcii Finančnej správy SR v súvislosti s výkonom tejto funkcie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Anonym 2. februára 2023, 11:01

  Ty si tu nežil v tej dobe? Vrátil si sa z Anglicka?
  Ja tu čítam o zločincoch, ktorých zločiny sme zažívali v priamom prenose a na vlastnej koži. Ja nevidím nikoho zatvárať konkurenciu.

 2. Anonym 2. februára 2023, 17:47 matelko mal na ich zavretie tri rolky, ak im nevedel za ten čas dokázať zlodejinu, tak nekradli ….

 3. Anonym 3. februára 2023, 5:19

  Áno na súde. Len potadial vyšetrovacie spisy neprídu. Práca celého tímu vyšetrovateľov, prokurátorov bude čakať odložená v sejfe, a čas bude plynúť ďalej.

 4. pre Anonym 2. februára 2023, 17:54

  Takže Matelko to vyšetroval a nič nezistil? Podľa teba má tie právomoci? Ty si zrejme uveril Matelkovi, že pozatvára zlodejov a veríš tomu doteraz. Už nechoď radšej nikdy voliť, tebe stačí sľúbiť všetko možné.

 5. O eštébákovi Budajovi je ako tichučko ! On nič, on muzikant,že? Na tom vašom milovanom západe by politik po takejto kauze odišiel z politiky sám od seba ale v tejto údajne demokratickej krajine sa to nepoužíva. On neodstúpi za nič na svete ! Nie a nie a nie !!!
  Musí predsa zostať pri koryte a poberať kráľovský plat,že ?

  A teraz treba jeho kauzu prekryť ! Tak sa našla kauza o podplácaní. Doteraz sa o tom nevedelo ? Akí šikovní sú títo liberálni demokrati !
  Názor nech si urobí každý sám.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img