ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Starší žiaci z BK Lokomotíva Sereď si doma pripísali ďalšie dve víťazstvá

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sobota 28.1.2023

Zápas č. Z44

BK Lokomotíva Sereď – Levy Senec 74:45 (18:14, 35:26, 54:36)

Kiss 28, Harčár 13, Mizerík 11, Écsi 8, Tóth 8, Urbánek, Hatnančík a Kádar po 2, Pazúr, Kohút a Varga 0

Družstvo: Streľba z poľa 27/80 (34%), TH 17/27 (63%), 3PT 3/21 (14%)

Komentár Jána Mizeríka: Zápas so Sencom sa už od začiatku vyvíjal veľmi dobre. Boli sme dôrazní v obrane, čo viedlo k rýchlim košom z protiútoku. Tento zápas nám ale ukázal, kde sú naše medzery, ktoré dokázal súper využiť vo svoj prospech a dôsledkom toho v polovici stretnutia bolo skóre takmer vyrovnané. Po polčase sa nám podarilo skoncentrovať a spamätať sa a dostať sa späť do zápasu, ktorý sme ukončili víťazstvom.

Nedeľa 29.1.2023

Zápas č. Z47

BK Lokomotíva Sereď – BK Pezinok 96:28 (23:13, 44:18, 70:20)

Kiss 32, Dobiš 19, Harčár 13,  Écsi 10, Hatnančík a Mizerík po 9, Kádar a Pazúr po 2, Varga, Kohút a Tóth 0

Družstvo: Streľba z poľa 44/108 (41%), TH 3/15 (20%), 3PT 5/22 (23%)

Komentár Jána Mizeríka: Do zápasu s Pezinkom sme vstúpili nekoncentrovane a aj napriek vyhratej prvej štvrtine sme stratili veľa lôpt a streľba na kôš bola nepresná. Takisto sme nepremenili veľa trestných hodov za celý zápas. V druhom polčase sa nám podarilo natoľko skoncentrovať a zlepšiť obranu, že súper dal za druhý polčas len 10 bodov. Záver zápasu bol v náš prospech s vysokým rozdielom. Ponaučenie z obidvoch víkendových zápasov je, že by sme sa mali viac sústrediť od začiatku zápasu.

Komentár trénera Patrika Sarnu: Počas víkendu sme odohrali dva domáce zápasy, najskôr proti Sencu a neskôr proti Pezinku. Oba zápasy mali viac menej jednoznačný priebeh. Dôvodom mohlo byť, že šancu dostali aj mladší kadeti, ktorí tak mohli naberať hernú prax a sebavedomie. To úroveň našej hry rozhodne pozdvihlo. Popri nich sa tak mohli realizovať aj mladší a menej skúsení hráči, ktorí dostali na ihrisku veľký priestor.

Tréner: Patrik Sarna
Asistentka trénera: Karin Henčeková

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img