ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Celoslovenskú rezignáciu nazval ZMOS demonštráciou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ľubomír Veselický / 30. JAN 2023 /  Aj naše mesto sa prihlásilo k iniciatíve ZMOSu. Naozaj si myslíte, že to bude stačiť? Veďoznačiť polhodinové vypnutie verejného osvetlenia ako demonštratívne je prinajmenšom úsmevné.

Združenie miest a obcí Slovenska združuje 2784 samospráv z celkového

počtu 2929. Proaktívna účasť zástupcov členských miest a obcí pri riešení spoločných problémov a príprave i realizácii spoločných stratégií je jednou z jeho činností. No domnievať sa, že polhodinové nesvietenie prinúti dočasnú vládu SR k tomu, aby zástupcov miest a obcí považovala za partnerov, je naivné. To by sa k nim musela aj tak chovať. Občasné lokálne vystúpenia predsedu Branislava Trégera či riaditeľa kancelárie ZMOSu Michala Kaliňáka v mienkotvorných médiách môžu pôsobiť na primátorov a starostov akurát ako pofúkanie odretého kolienka, ale vážny rešpekt u vlády nevzbudzujú. Efektívnosť ZMOSu mi preto pripomína výsledok práce politického zoskupenia, ktoré malo názov Strana mierneho pokroku v medziach zákona.

Beriem oznam na vedomie a k vypnutiu svetiel VO sa pridávam ako väčšina seredských domácností s tým rozdielom, že svetlá  budeme mať vypnuté celú noc.

Výmimkou budú pravdaže iba prípady, kedy by tma mohla ohroziť našu bezpečnosť.

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img