ISSN 1337-8481

sobota, 24. februára, 2024

Hľadá sa dočasná opatera, kde by sa táto fenka mohla zotaviť. Podľa čipu pochádza zo Serede.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Oz Archa Janka a Saška / Na tieto fotky sa pozerá veľmi zle kto toto dokázal pre nás nie je človekom.

Ubolená dobitá mamička ktorá bola vyhodená za obcou LUBOREČ pri smetiach
Šteniatka sa žiaľ nenašli či žijú to už nezistíme ale podľa toho ako ona vyzerá asi nie
Fenka mala čip pochádza so Serede…samozrejme čip je neregistrovaný
Fenka nieje agresívna je milá…no má veľmi zlomené srdiečko.
Do dočasky sa všetko zabezpečí.

Ak by ste chceli pomôcť tejto fenke aj finančne môžete tak urobiť na náš transparentný účet vo Fio banke.
SK3683300000002201576726Do poznámky napiste (vlčiačka)
Ďakujeme

 

„Podľa neregistrovaného čipu fenka pochádza zo Serede. Neviete komu patrila? Stačí poslať súkromnú správu. Ďakujeme „ – píše Bistro Galéria na sociálnej sieti.

 

zdroj: Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Bohužiaľ dnes sú hovädá čo zbijú ženu, dieťa, tak neváhajú aj psa. Doba je na prd to je fakt ale na čo sa ventilovať takto na zvieratách? To je fakt ostuda! Takémuto jak bolo zaužívané za stredoveku, keď si niečo ukradol tak ruku odrezať. Mali by prísť zvýšené tresty, či pre alkoholikov za volantom, či za týranie zvierat lebo toto nie je normálne.

  2. Na to úbožiatko sa zle pozerá. Nemôžem si ju vziať, ale poslala som trosku peňazí na jej liečenie. Chlpáčik daj sa do poriadku.

  3. Na to úbožiatko sa zle pozerá. Nemôžem si ju vziať, ale poslala som trosku peňazí na jej liečenie. Chlpáčik daj sa do poriadku.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img