ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Vianočné trhy v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V piatok 16. decembra začali v Seredi vianočné trhy. Po pandemickej prestávke si ľudia na námestí spríjemnia adventné obdobie v spoločnosti priateľov a známych. Pripravené sú stánky s rozličným tovarom aj občerstvením. Každý deň si môžete vychutnať aj zaujímavý program, umocňujúci predvianočnú atmosféru.

V piatok si návštevníci mohli pozrieť vianočné pásmo ZŠ J. A. Komenského, Cirkevnej ZŠ sv. Cyrila a Metoda, nasledovali biblické piesne na husliach, mandolíne a spevu v podaní Miriam Kaiser. V hre na husle sa predstavil Michal Slamka, na violončelo Matej Tkáč a na gitare a mandolíne Terézia Mardiaková.

Sobotňajšie popoludnie bolo venované deťom. Pripravená bola rozprávka “ Ako principálka cirkus založila“. Podvečer vystúpil Maroš Bango so speváckym recitálom „Čas vianočný“.

Zajtra, t.j. v nedeľu si o 15:00 hodine deti opäť užijú rozprávku s názvom „Duch Vianoc“ a podvečer o 17:00 hodine sa o zábavu postará speváčka Janessa.

V pondelok je na programe hodinový koncert vokálno – inštrumentálneho dua UKITASa to v čase od 17:00 – 18: 00 hod.

V utorok od 16:00 h vystúpi   Ľuboš Konečný a Vlado Machala so svojimi folkovými Vianocami.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img