ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Prevrátené nákladné vozidlo s býkmi na diaľnici D1 v smere do Bratislavy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Bratislava |DM| AKTUALIZÁCIA K 15.58 HOD – Diaľnica D1 je uzatvorená, začína sa vyťahovanie zvierat

AKTUALIZÁCIA K 15.45 HOD – Začiatok odklonu diaľnice D1 v smere do Bratislavy na úrovni 27 kilometra a aj zjazdov od Pezinka a Senca na diaľnicu D1 v smere do Bratislavy

Dopravní policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave momentálne na diaľnici D1 na 18 kilometri v smere z Trnavy do Bratislavy usmerňujú cestnú premávku v dôsledku udalosti v cestnej premávke, ktorá sa stala krátko pred 14.00 hod.

Podľa doteraz zistených informácií došlo k prevráteniu nákladného vozidla zn. Scania prevážajúceho 63 býkov.

V súvislosti s touto udalosťou, vyzývame vodičov, ktorí majú v pláne využiť tento úsek diaľnice D1, aby počítali aj so situáciou, ktorá môže nastať po rozhodnutí veterinárom na mieste, a to, že môže dôjsť na nevyhnutne potrebný čas k úplnému uzavretiu diaľnice D1 v oboch jazdných smeroch vzhľadom k možnej prekládke zvierat z nákladného vozidla.
O aktuálnej situácii Vás budeme včas informovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img