ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Policajti pomohli mužovi v bezvedomí v zatvorenom aute. S hasičmi mu poskytli prvú pomoc.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  V stredu, krátko po obede, prijala polícia oznámenie o osobe, ktorá je zavretá v aute a nereaguje. Operačný dôstojník ihneď vyslal, na trnavské sídlisko Prednádražie, hliadku Obvodného oddelenia Trnava.

Policajti, por. Miroslav Patyla a nstržm. Ing. Dávid Karas, si po príchode na miesto rýchlo všimli čierny VW, v ktorom sedel 48 ročný muž. V tom čase dorazili k vozidlu aj kolegovia z HaZZ. Policajti spolu s hasičmi otvorili auto a dezorientovanému pánovi, ktorému zostalo nevoľno kvôli glykemickému šoku, pomáhali až do príchodu RZP.

Ďakujeme nielen kolegom, ale aj zasahujúcim hasičom, záchranárom a v neposlednom rade aj všímavým okoloidúcim, vďaka ktorým mala táto udalosť šťastný koniec.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img