ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Hľadaný mladík sa vysmieval polícii na Facebooku, že ho nedostanú… a tak ho polícia zatkla a už sedí v base

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM| Vďaka všetkým, ktorí nám posielali tipy aj prostredníctvom policajných FB stránok. Rešpekt kolegom z Polícia SR – Nitriansky kraj!

Na základe požiadavky okresného súdu bolo nitrianskou políciou zverejnené pátranie po 22 ročnom mužovi zo Zlatých Moraviec. Muž bol odsúdený za pokračovací zločin podvodu a bola požiadavka na jeho dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

Po zverejnení pátrania na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj sa ozýval sám hľadaný muž, vysmieval sa polícii a vyslovene sa s nami zahrával. Pár dní potom sa podarilo zlatomoraveckým policajtom zadržať hľadaného, títo sa prípadu intenzívne venovali aj v čase osobného voľna. Muž bol následne umiestnený v nitrianskom ústave na výkon trestu odňatia slobody.

Odsúdený si tak môže od včera strihať trojročný meter.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img