ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Za Šintavou skončila vodička s autom na streche

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| Seredskí hasiči zasahovali pri dopravnej nehode na štátnej ceste medzi obcami Šoporňa a Šintava, okres Galanta.

Osobné motorové vozidlo sa po príjazde hasičskej techniky nachádzalo prevrátené na strechu a osoba sa nachádzala bez zranení mimo neho. Po príjazde posádky záchrannej zdravotnej služby jej bola odovzdaná do starostlivosti. Na vozidle boli vykonané protipožiarne opatrenia.

 

KR PZ Trnava | Dopravní policajti boli dnes ráno vyslaní k havárii osobného auta medzi obcami Šoporňa a Šintava. Policajt podrobil vodičku dychovej skúške, s negatívnym výsledkom. Pri incidente sa nikto nezranil.

Polícia vec rieši ako priestupok v doprave.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ľudia chodia ako blázni . Včera som išiel na vinohrady nad Váhom a nejaký mladý na cierny Peugeot Ga značka skoro ma vytlačil na sintavskej doline . Asi mesiac do zadu zas pri skole na vynohradoch na čiernej Q7 mladý kuceravy mládenec si myslel že je na diaľnici a skoro zrazil decká na prechode .

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img