ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Vianoce v základnej škole J.A. Komenského

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ J.A. Komenského / Deň pred treťou adventnou nedeľou sa v priestoroch Základnej školy Jána Amosa Komenského v Seredi rozliehala pravá vianočná atmosféra.

Príchod našich žiakov a detí z materských škôl v sprievode rodičov sprevádzala príjemná vianočná hudba a ich zmysly okúzlila vôňa kotlíkovej kapustnice, ktorú mohli vďaka finančnej podpore rodičovského združenia Amosko uvariť tety kuchárky, sladučkých waflí a vianočného punču za dobrovoľný príspevok.

Ten, kto nás v sobotu navštívil, sa určite nenudil. Pre našich hostí boli pripravené mnohé stanovištia, ako Vianočná pekáreň, kde si mohli vyskúšať tradičné techniky zdobenia perníkov a výroby vianočných oplátok. Vo viacerých tvorivých dielňach sa za pomoci šikovných rúk našich zamestnancov a priateľov školy deti naučili vyrábať krásne vianočné dekorácie. Na svoje si prišli aj priaznivci športu, ktorí si svoje sily pomerali pri vianočných pretekoch či aktívach so Santovými sobmi.

Atmosféru tohto dňa dotváralo maľovanie na tvár a fotokútik, kde si detičky mohli vytvoriť pamiatku v podobe vianočnej fotografie.
Keďže sviatky Vianoc sú spájané aj s obdarovávaním, nikto neodchádzal naprázdno. Vo Vianočnom stánku si každý mohol urobiť radosť kúpou výrobkov z dielne šikovných rúk našich žiakov, zamestnancov a kreatívnych rodičov. Alebo sa za dobrovoľný príspevok potešiť niečím z Vianočnej burzy.

Dojmy z tohto čarovného dňa dotvorilo divadelné predstavenie pre deti pod názvom Duch Vianoc. Príbeh o anjelovi, ktorý sa chcel stať Mikulášovým pomocníkom dokonale uzavrel tento čarovný deň, za ktorý ďakujeme každému, kto sa na ňom podieľal. Aj vďaka našim žiakom, zamestnancom, rodičom a Vám, návštevníkom, nás navštívil ten pravý Duch Vianoc a podarilo sa nám vyzbierať 1165,64 eur, ktoré budeme môcť využiť na vybudovanie školských dielní.

Všetkým zúčastneným zo srdca ĎAKUJEME!

Mgr. M.Báťová
Foto: D. Majko

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img