ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Harmonogram zasadnutí MsZ v Seredi v roku 2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestské zastupiteľstvo v Seredi na svojom zasadnutí dňa 13.12.2022
prerokovalo a schválilo harmonogram rokovaní na rok 2023 v nasledujúcich termínoch:

štvrtok 09.02.2023
štvrtok 13.04.2023

štvrtok 22.06.2023

štvrtok 14.09.2023

štvrtok 16.11.2023

štvrtok 14.12.2023

Zasadnutia sa budú konať vždy so začiatkom o 08:00 hodine. K uvedeným termínom rokovania zastupiteľstva predchádzajú rokovania stálych komisií pri mestskom zastupiteľstve, na ktorých materiály prerokované. Okrem riadnych termínov sa poslanci môžu zísť aj na mimoplánovanom rokovaní. Zasadnutia MsZ sú verejné, to znamená, že sa ho môže zúčastniť ktorýkoľvek občan. 

Harmonogram rokovaní MsZ schvaľujú vždy poslanci . Podľa zákona 369/1990 o obecnom zriadení sa mestské zastupiteľstvo schádza podľa potreby, najmenej však raz za tri mesiace.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img