ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Žiaci zo ZŠ J. Fándlyho vystúpili s vianočným pásmom v DD a DSS v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Juraja Fándlyho /  V piatok dňa 9.12. sa opäť vyčaril úsmev na detských a seniorských tvárach a prebudila sa vianočná nálada.

Deti zo ZŠ J. Fándlyho, z folklórneho krúžku pod vedením Mgr. Žanety Baudyšovej spolu s deťmi z ŠKD s pani vychovávateľkou Oľgou Haršányiovou navštívili v piatok Domov Dôchodcov a Domov sociálnych služieb v Seredi. Privítala ich pani riaditeľka Mgr. Milada Floriánová a plná miestnosť nedočkavých divákov.

Malí folkloristi sa predstavili  Vianočným pásmom a pásmom Od Lucie do Vianoc. Vystúpenie bolo plné hovoreného slova, recitácie i dramatizácie, spevu a tanca. Za zvukov vianočných kolied si spoločne zaspievali a privodili si sviatočnú atmosféru. Na konci predstavenia detičky rozdali seniorom darčeky, krásne vianočné priania, ktoré pre nich pripravili pani učiteľky Hanusová a Labajová so svojimi žiakmi.

Žiaci si po vystúpení posadali ku seniorom aj s pani učiteľkami a pustili sa do spoločnej konverzácie, pri ktorej niektorí maškrtili nad ovocím, ktoré dostali ako odmenu za krásne vystúpenie. Seniori boli veľmi šťastní ba až dojatí. Spomínali si s nami na mladé časy i na to, ako sa kedysi trávili vianočné sviatky. Spoločná akcia sa vydarila a už sa tešíme na naše ďalšie stretnutia.

Mgr. Žaneta Baudyšová

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img