ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Mikuláš s basketbalom pre našich najmenších basketbalistov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V piatok, 9.12.2022 o 14:30, sme odštartovali v ŠH Sokolovňa akciu s názvom: Mikuláš s basketbalom. Zúčastnilo sa jej 56 detí zo Základnej školy Juraja Fándlyho a Jana Amosa Komenského a spoločne si užili podvečer s Mikulášom a Čertom.

Na začiatok si všetky deti užívali iba prítomnosť trénerov, ktorí si pre nich pripravili cvičenia s Vianočnou tematikou. Ako deti sedeli v stredovom kruhu našej športovej haly a počúvali pokyny trénerov, do dverí vkročil čert. Deti sa razom rozutekali po ihrisku, ale po chvíli pochopili, že čert si tiež chcel iba zatrénovať. Našim najmenším basketbalistom rozcvičil ruky rôznymi driblingovými cvičeniami a zabával ich svojou šikovnosťou. Zároveň ich nabádal k tomu, aby po ňom opakovali rôzne cvičenia a zlepšili si tak svoje driblingové zručnosti. Čert mal veľkú trpezlivosť aj na otázky zvedavých detí.

Keď už boli všetky deti rozcvičené, prišiel ich pozrieť Mikuláš. Chlapci aj dievčatá zarecitovali krásne básničky a zaspievali pesničky, za ktoré ich Mikuláš odmenil. Hneď potom sme sa pustili do basketbalových zápasov. Všetky deti si s chuťou zahrali a povzbudzovali sa. Nemohli chýbať ani obľúbené „mrkvičky“, ktoré momentálne vládnu u detí v tomto klube.

Vidieť radosť v detských očiach je asi tá najväčšia pochvala pre trénerov nášho klubu. Všetky deti odchádzali unavené, ale hlavne spokojné, že si mohli zatrénovať a zahrať basketbal, ktorý tak strašne majú radi.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img