ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Gusto Stibranyi uskutočnil konferenčný hovor z geografického stredu Zemegule

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Pred chvíľou Gusto Stibranyi (na fotke vpravo hore) uskutočnil konferenčný hovor z geografického stredu Zemegule v juhoamerickom Ekvádore, a zároveň z nultej rovnobežky – rovníka, ktorý bol včera prekročil, pričom teplota ráno tam činila neuveriteľných IBA 3,6°C (!). Pred našimi očami sa vzápätí prešiel po žltej čiare znázorňujúcej líniu rovníka, pričom ľavou nohou stál na jednej zemskej pologuli a pravou na opačnej 🙂 Porozprával nám svoje aktuálne dojmy z ľudí, z krajín, ktorými od Aljašky prebicykloval, z tamojších reálií. Mal som veľkú česť zúčastniť sa tohto hovoru – vlastne som stratil všetku slovnú zásobu, iba som to prežíval s otvorenými ústami, ušami i očami. Zážitok v priamom prenose. Gusta čaká v sedle jeho e-bicykla ešte 2. polovica cesty, ďalších 13 000 km, čaká ho napr. Peru, Argentína, Čile a jeho Ohňová zem.
Milý Gusto! Podávaš obdivuhodný výkon, reprezentuješ nás všetkých so cťou, človek len krúti hlavou pri čítaní Tvojich bezprostredných dojmov. Robíš česť našej krajine, aj tej tisícke slovenských jaskyniarov, z ktorých si mnohých vychoval, a ktorí sú na Teba obzvlášť hrdí! Želám Ti veľa šťastia, veľa zdravia, naplnený cieľ, a šťastnú cestu domov♥️
—————-
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img