ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Pošta Sereď 1 oznamuje zmeny hodín pre verejnosť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v mesiaci december v dňoch 10.12.2022 a 17.12.2022 (sobota) bude realizovaná zmena hodín pre verejnosť:
Dôvodom úpravy hodín pre verejnost‘ počas Vianočnej prevádzky je skvalitnenie služieb a spokojnosť zákazníkov Slovenskej. pošty.

Hodiny pre verejnost‘ 10.12.2022 a 17.12.2022 pošta Sered‘ 1 :
08:00 -12:00 hod

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak a prečo je dnes pošta zatvorená???Nabehnutý som bol,jedine čo som mohol urobiť je sa tak len otočiť. Malo by sa niečo konečne začať robiť stou hlavnou poštou. Katastrofa

  2. Dnes mala byť pošta od 8:00 do 12:00 otvorená a nebola tak,má byť otvorená aj 17.12 pred sviatkami aby skvalitnili služby.

  3. posta a aj ine verejne institucie by mali byt otvorene od 10:00 do 18:00hod.
    Aby si vedeli vybavit veci aj ludia, ktori su zamestnani a pracuju.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img