ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Policajt zmizol so 100 000 Eurovou hotovosťou vybranou na pokutách

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Kuriózny prípad rieši policajný zbor v Banskej Bystrici. Na základe informácií publikovaných vo večerných hodinách na Noviny.sk, dopravný policajt nadriadeným neodovzdal 100 000 Eurovú hotovosť vybranú od vodičov ním a jeho kolegami.

Tento dopravný policajt má mať vypnutý telefón a ani jeho príbuzní nemajú mať vedomosť, kde sa nachádza.

Policajt bude s najväčšou pravdepodobnosťou prepustený zo služobného pomeru a prípad už rieši policajná inšpekcia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 10. decembra 2022, 8:16 – presne tak! Za Sakovej alebo Kaliho ery by uz boli starostlivo uschovane v darcekovej taske v krabici od sampusu.

  2. Snáď sa mu nič nestalo.
    Nech si ich užije aj ked 100k je málo na nejaký útek.. Ale zas.. Na druhej strane ak sa bude chovať v takom Taliansku ako emigrant na Slovensku tak má na 5r pokoj

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img