ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Závan podobný úniku plynu v obci Dolná Streda

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Važení občania.
Dnes došlo pri búracích prácach v areáli bývalej Niklovej huty ku poškodeniu nádrže s chemikáliou. Z tohto dôvodu je cítiť v našej obci závan podobný úniku plynu.

Na základe kontroly plynárov nejde o únik plynu. Plynári sa neobávajú žiadnej hrozby z tohto zápachu.
Zápach by mal podľa ich vyjadrenia do dvoch dní pominúť.

 

zdroj: Dolná Streda Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. a aka to je chemikalia? vyjadrenie nejakeho odbornika? dobre svinstvo to je,to by mohlo zaujimat aj noveho primatora.

  2. Anonym 7. decembra 2022, 20:34:
    Taky akoby vajcovy zapach ma sirovodik. Takze ak tu niekto spomenul baterie, tak tam moze byt suvis.

  3. Aj malé množstvá jedovatých látok ako sírovodík pokiaľ sa opakujú sú škodlivé. To neexistuje orgán čo dohliadne na to čo to za svinstvo je?

  4. su to zluceniny siry, tioly,aj spomenuty merkaptan,vo vacsich koncentraciach poskodzuju dychacie cesty,jedine z baterkarne to moze ist.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img